pme akademie

Vysíláme nové impulsy na Vaší vlnové délce.

Nabízíme zážitkové vzdělávání pro vedení a tým.

 

workshopy

  • Management mateřské a rodičovské dovolené
  • Labyrint flexibility
  • Není benefit jako benefit
  • Chill-out day

Pokud máte zájem o některý z našich workshopů, kontaktujte nás na informace@familienservice.cz.

Zimní teambuilding - Sněžná výzva

 

HORY PLNÝM DECHEM

 

Hory, sníh a zima. Ideální čas i místo pro nahlédnutí do světa hor s horskými průvodci se vším co k tomu patří. Budete se pohybovat na sněžnicích zimním terénem. Naučíte se, co je pro vás a váš tým zásadní k přežití v zimní krajině, jak se vyprostit z laviny a nebo jak najít svého kamaráda pod sněhem. Zjistíte, jak je komunikace a správný postup týmu zásadní při všech aktivitách, nejen zimních horách. A v neposlední řadě okusíte laskavost a kouzlo horských chat. Kde budete spát a co budete jíst? Nechte se překvapit.


Čekají vás sněžné disciplíny, kde si pěkně máknete a pořádně se pobavíte. Naučíte se funkční věci, co využijete v praxi. Zimní teambuilding je plný akcí, které vás stmelí a posílí. Zapomenete na stres. Užijete si na plno čerstvý vzduch. Vše pod odborným vedením horských průvodců.
 

Letní teambuilding - Objev svět hor

 

HORY CELÝM SRDCEM

 

Nahlédnete pod pokličku horským průvodcům a stanete se na chvíli jedním z nich. Na vlastní kůži si vyzkoušíte postup a techniky jejich práce v nejrůznějších typech terénu. Na souši či ve vodě. Klíčové je zvládání Krizových situací. Jaká je role spolupráce? Vše se musí řešit v reálném čase. Poznáte, jaké nástrahy může přinést lidský faktor a jaké faktory přírody. Vyzkoušíte si stavbu přístřeší a outdoorové vaření. A co když přijde vyčerpání či zranění? Jaká jsou ta správná rozhodnutí?

 

Čeká na vás mnoho outdoorových disciplín, které se naučíte, ale hlavně se u toho pořádně pobavíte. Teambuildingové programy jsou plné praktických cvičení, která vás stmelí a posílí. Vše pod odborným vedením horských průvodců. Naučíte se funkční věci, které využije každý v praxi v běžném životě.

život z jiné perspektivy

 

Jaké to je, strávit jeden den na invalidním vozíku? Vyzkoušejte si den z perspektivy vozíčkáře. Podívejte se na hendikep ze stejného úhlu jako sami postižení.

 

 

Zdroj: http://www.ligavozic.cz/produkty/prisedni-si