Webinář Hry pro mozek i srdce

 

28. květen je Světový den her, ale to není jediný důvod, proč si hrát. Komenského „škola hrou" platí i obráceně. Hra není jen relaxace. Při hře se učíme nové věci, dozvídáme se něco o sobě i o spoluhráčích a zároveň trénujeme paměť a koncentraci.

  

Zveme Vás na hravý miniwebinář Hry pro mozek i srdce.

 

Webinář se koná 6.6.2019 od 16:00 do 16:45 hodin. Přihlašujte se emailem na informace@familienservice.cz do 31.5.2019.

 

Nezůstávejte se svými starostmi sami!

Dáša Najrbtová, krizová telefonní intervence

dasa.najbrtova@familienservice.cz

Nejlepším dárkem jste Vy sami

 

Nová generace benefitů

 

Profesní a soukromý život se dnes tak prolíná, že je přirozené myslet na spolupracovníky a spolupracovnice jako na blízké osoby s jejich radostmi i starostmi. Osvícení zaměstnavatelé již pochopili, že vnímat za „pracovními silami" živé bytosti s individuálními potřebami a podpořit je ve všech fázích života se vyplatí. Navíc to zvyšuje firemní kulturu a klima celé společnosti.
Zaměstnanecké benefity už dávno nejsou jen vánoční dárky, rekreace nebo příspěvky na sportovní a jiné aktivity.
Kdo chce mít schopné a spokojené zaměstnance, měl by je motivovat k osobnímu rozvoji a k péči o psychické a fyzické zdraví. Projevit osobní zájem o každého jednotlivce.
Umíme to jako zaměstnavatelé, jako HR, vedoucí i spolupracovníci, kolegové a kolegyně? Vnímáme radosti a starosti osob, se kterými spolupracujeme a sdílíme podstatnou část života?

 

Jedním takovým osvíceným zaměstnavatelem je například Městský úřad v Litoměřicích, který nově nabízí svým zaměstnancům a zaměstnankyním jako benefit telefonickou asistenční a poradenskou linku

 

 

Pokud Vás toto téma zajímá, přijďte na náš inspirativní HR brunch, který pořádáme ve spolupráci s Vysokou školou aplikované psychologie v Terezíně.

 

Kdy: 13. prosince 2019 08.30 - 11.30 hod.

Kde: VŠAPs, Akademická 409, Terezín 411 55