Znáte naše služby?

Kdo jsme

Jsme první společnost s komplexní nabídkou služeb pro work-life-balance pro zaměstnané v ČR.

V roce 2008 založila Darina Doubravová s podporou Gisely Erler dceřinou společnost pme Familienservice v České republice. Ve spolupráci s Commerzbank AG v Praze vytvořila a zahájila pilotní projekt na podporu zaměstnanců a zaměstnankyň této banky s názvem "Familienservice".

Stejně jako mateřská společnost v Německu, reaguje i pme Familienservice v České republice na aktuální situaci ve společnosti, na potřeby zaměstnaných a vítá snahu každého zaměstnavatele podpořit své spolupracovníky při harmonizaci profesního a rodinného života.

Na základě poptávky našich klientů jsme v roce 2012 začali poskytovat také vzdělávací programy pro chůvy a pečovatelky, v roce 2014 jsme získali autorizaci MPSV pro realizaci Zkoušek z profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a v roce 2015 jsme úspěšně prošli akreditací pro pořádání Rekvalifikačních kurzů Chůva pro děti do zahájené povinné školní docházky od MŠMT.

 

Najdete nás na Facebooku a linkedin:

pme asistence

Bezplatná SOS linka k dispozici

 

Současná situace je náročná svou nejistotou a neustálými změnami.

Připadá Vám nebo vašim blízkým, že stres a obavy spojené s pandemií nezvládáte? Naši odborníci jsou pro Vás připraveni na bezplatné SOS lince.

chill-out day

 

Den plný relaxu a pohody ve Vaší firmě

V tento den by všichni měli nalézt alespoň chvíli na duševní pohodu, klid, naučit se zvládání stresu a každodenního shonu.

Více se dočtete zde.