Poradenství dětská skupina

Zuzana Rambousková

Zuzana Rambousková

specialistka na dětské skupiny
a péči o děti

 

 

 

 

Jako pracující máma dvou  dětí vím, jak důležité je mít jistotu, že je o děti dobře postaráno a Vy můžete v klidu pracovat. Naše chůvy Vám tuto jistotu dají a ještě budou Vaše děti rozvíjet.

 

Chcete si zavázat Vaše zaměstnance a zvýšit jejich efektivitu? Chcete motivovat Vaše zaměstnankyně k brzkému návratu po rodičovského dovolené?

Pak poskytujte jakoukoliv formu firemní péče o děti, ať už formou firemní dětské skupiny či zprostředkování paní na hlídání.

 

co nabízíme

 

1. Poradenství


Poradíme vám s výběrem vhodného zařízení pro děti v předškolním věku, jak se připravit na odchod na mateřskou dovolenou a jak plánovat rodičovskou dovolenou.
Poradíme Vám jak zřídit firemní zařízení pro děti (dětský koutek/dětskou skupinu)


2. Zprostředkování


Zprostředkujeme Vám pravidelnou péči o dítě ve Vaší domácnosti – chůvu podle Vašich požadavků. Naše pečovatelky/chůvy jsou zkušené, mají kurz první pomoci, pojištění a výpis z RT.

Zaplatíte nám pouze zprostředkovatelský poplatek za výběr vhodné chůvy dle aktuálního ceníku společnosti pme Familienservice.
My garantujeme při výběru chůvy vysoký standard kvality, podporu při uzavírání smluv a pojištění, konzultace při vzniklých problémech souvisejících s poskytnutou službou.
Za konkrétní vykonanou službu hradíte přímo chůvě dle dohody.


Zprostředkujeme Vám nouzovou péči o děti do 24 hodin – Vaše dítě je nemocné, školka je zavřená? O Vaše dítě se postará naše zkušená a profesionální nouzová chůva.

Neplatíte žádný zprostředkovatelský poplatek, puze hodinovou sazbu dle aktuálního ceníku našich služeb.

Všechny nouzové  chůvy jsou zaměstnankyněmi naší společnosti a vztahuje se na ně řádné pojištění. Garantujeme vysoký standard kvality námi zprostředkovaných chův.

 

3. Dětské skupiny


Zamýšlíte se nad jakoukoliv formou firemní péče o děti?
Poradíme Vám, jak na to. Vypracujeme pro Vás rozpočet na provoz zařízení pro děti, výchovně vzdělávací koncept a pomůžeme Vám vybrat vhodný personál.
Další služby nabízíme dle individuálních potřeb zaměstnavatele.

 

4. Prazdninové programy na klíč

 

Zorganizujeme pro děti Vašich zaměstnanců prázdninové programy či "při-firemní tábory" v době školních prázdnin a ředitelského volna. Samozřejmostí je pojištění dětí a zajištění stravy i pitného režimu. Dle potřeby nabízíme také navazující hlídání dětí.

Více o našich prázdninových programech